• 0850 969 6057
  • 0532 517 8349
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Hakkımızda

Elburuz Araştırma Hizmetleri

Elburuz Kelimesi, Elbruz, Elburus kelimelerinden yola çıkarılarak düşünülmüştür.  Elbruz, "Ruhların Kralı", "Tanrıların Tahtı", "Mutluların Yeri " ve "Kutsal Yükseklik" diye de adlandırılır. Masallarda geçen Kaf Dağı, Elbruz dağıdır. Ulu, Yüce, Zirve anlamında da kulanılır.  Eğer Kafkaslar Avrupa'nın sınırı olarak kabul edilirse, Elbruz Avrupa'nın en yüksek dağıdır. Şirketimizin ismi de bu felsefeden kaynaklı Elburuz olarak verilmiştir.

Elburuz Araştırma Sanayi Ticaret Limited Şirketi Jandarma Genel Komutanlığının çeşitli birimlerinde uzun yıllar görev yapmış personeller tarafından 2011 yılında kurulmuştur. 
Şirketimizin ticaret sicil numarası D-1017, vergi numarası 3310511948'dir.

Elburuz Araştırma Sanayi Ticaret Limited Şirketi "Çözümsüz Sorun Yoktur" sloganı ile yola çıkmış; hızlı, güvenilir, zamanında ve kaliteli hizmet sunmayı kendisine "Misyon" edinmiştir.
Kaliteli hizmet anlayışı ile farklılık yaratarak Araştırma Sektöründe deneyimli kadrosu ile kalıcı ve örnek bir konuma erişerek sizlerle beraber büyümek "Vizyon"'umuz olmuştur.

 

  • Yapılan işte kaliteyi gözetmek
  • Dürüst ve güvenilir olmak
  • İşi ilk seferinde ve şüpheye yer bırakmayacak şekilde doğru yapmak
  • Müşteri memnuniyetini öncelikli iş olarak kabul etmek
  • Kişisel sorumluluk almak, işi sahiplenip benimsemek


TEMEL DEĞERLERİMİZDIR.


Image

Elburuz Araştırma Hizmetleri olarak şirketimiz, SİAD (Sigorta Araştırmacıları ve Uzmanları Derneği) Üyesidir.  SİAD Tüzüğünde belirtilen tüm ilkelere bağlı olarak işimizi yapmaktayız. Adana ve Türkiye çapında kendini ispatlamış firmamız, sektörde öncü konumdadır.

Bizimle iletişim kurmak ister misiniz?

Şüpheli gördüğünüz kaza, hırsızlık, sabotaj türü olayları aydınlatıyoruz.

Yeni Baraj Mahallesi 68001 Sokak Balkaroğlu Apt. B Blok No:1, 01120 Seyhan/ADANA

0850 969 6057
0532 517 8349
Image

Elburuz Araştırma Hizmetleri olarak şirketimiz, SİAD (Sigorta Araştırmacıları ve Uzmanları Derneği) Üyesidir.  SİAD Web Sitesine Gitmek İçin Tıklayınız

© 2021 Elburuz Araştırma Ticaret Limited Şirketi Web Tasarım Koray ÇOKOL